ďťż
Home Problem z bluetooth lenovo 3000 N200 Problem z bluetooth lenovo 3000 N200HELP !!! Problem z działaniem skryptu PHP+MySql Pomocy! Mam skrypt ale nie działaćproblem z podłączeniem usb do komputera nie wiem jak podłączyć usb do komputeraEraGG - znow problem nie mozna pobrac !!!!!!!![Komputer + Telewizor] Problem problem z przejściówkami z komputera na telewizorProblem z wyśrodkowaniem Problem z wyśrodkowaniemProblem z forum Problem z forum[JS] Funkcja createPopUp-problemy pod FF i Opera Podana powyzej funkcja nie dziala pod Opera i FFwyskakujace okienka problem pomocy !!!!Problem z Kartą Pamięci w N70 POMOCY!!! Biegnij chłopcze biegnij.avi
Lista plików nth do pobrania, pobierz, download
Lista plików doc do pobrania, pobierz, download
n wycena fast
N ele skilers O fg
hw egzamin1
 

problem przy instalacji aplik. -- Nokia e50

witam mam problem z zainstalowanie jakiejkolwiek aplikacjo na mojej N e50. Pokazuje mi sie napis iz certyfikat wygasl lub ust. telefonu sa nieprawidlowe? niestety nie wiem jak mam sobie z tym poradzic gdyz w tych sprawach jestem zupelnie "zielony"


przepraszam ale Ci w tym nie pomoge, bo tez jestem zielony w tych sprawach ^^

Jeżeli jesteś zielony w tych sprawach to czemu w ogóle się odzywasz, nie spamuj jeżeli nie znasz odpowiedzi na zadane pytanie.

Sprobuj tak:
Menu-->Narzędzia-->Menadżer-->Opcje-->Ustawienia-->I zmień w "Instalacja oprogramowania" na Tak i "Sprawdzanie certyfikatów online" na Nie.

wielkie dzieki ,powiodlo sie